Diskuze


Volná diskuze

Datum: 13.12.2012

Vložil: JJů

Titulek: přátelák

Ahoj, máme půl sezóny za sebou a je nyní čas pro turnaje nebo přátelská utkání. Nás, hráče týmu B, napadlo vyzvat výkonnostně silnější hráče týmu A na přátelské utkání k porovnání sil. Vše se odehraje ve sportovní hale v so 15.12. 2012 od 16 h. Bude nás někdo následovat?

—————

Datum: 14.12.2012

Vložil: MK

Titulek: Re: přátelák

Už se moc těšíme hošani.......a nějaká sázka neproběhne?

—————

Datum: 11.12.2012

Vložil: Franta

Titulek: Náš Míra

Chtěl bych za náš tým poděkovat našemu Mírovi za jeho nasazení a obětavost ve všech zápasech.On je ten typ,který nevypustí ani jeden míček a je příkladem nám všem.
Když nastoupil k posledním zápasům zraněný,ukázal nám všem svoji silnou vůli a ty zápasy jsme prostě nemohli prohrát.Jsme rádi,že ho máme v týmu,protože svým přístupem v něm upevnil všechny vztahy mezi námi.
Takže Míro díky.Za A tým,Franta

—————

Datum: 13.12.2012

Vložil: JJů

Titulek: Re: Náš Míra

Já se připojuji, viděl jsem jedno utkání a mohu potvrdit...

—————

Datum: 10.12.2012

Vložil: MK

Titulek: výroba prken

https://www.youtube.com/watch?v=SozRZAxg6vk

—————

Datum: 09.12.2012

Vložil: TCH

Titulek: Aktualizace webu

Konečně sem trochu opravil webík, výsledky sou tam aspon takhle, nová anketa a opravený vedoucí družstva... Kdyby měl někdo nějakej navrh co polepšit napiště.

—————

Datum: 11.12.2012

Vložil: MK

Titulek: Re: Aktualizace webu

Seš šikovnej kluk.Děkujem...Jen trochu flákáš to trénování:-)

—————

Datum: 09.12.2012

Vložil: MK

Titulek: Totální destrukce týmu v OPI.

Pěkný večer,

dnes v dopoledních hodinách proběhlo utkání s STS Pacov.Do čtyřher se nastoupilo ve složení z minulého zápasu.Já s Karlem a Kuba a Franta.Kuba s Fandou zas nešťastně 2:3..Druhá čtyřhra se nám s Karlem podařila jasně vyhrát.Vše vypadalo na vyrovnaný zápas, ale co se dělo v dalších zápasech bylo jasným důkazem,že už v OPI můžeme porazit kohokoliv.Náš tým udělal 9 bodů v jedné řadě...což překonalo i rekord z Těmic.Je důležité mít v družstvu lidi, kteří šlapou všichni za stejným cílem.Kuba hrál zase perfektně 4b jsou jasným důkazem.Ne jenom Kubu máme:-)Franta se dostal ke konci poloviny do suprové formy a udělal také 4b...s úctihodným skóre 12:0 na sety.Karel hrál moc pěkně..asi je to tím,ale že spolu hrajem čtyřhru..jinak bych ho moc nechválil.:-)Udělal 3,5b. No a já......odbojováno a splněno 3,5b.Celej náš tým porazil nejlepšího hráče hostů...tím byla skáza soupeře dokonána...Po polovině soutěže jsme v první polovině tabulky a jsme s předvedenou hrou trochu spokojeni...Ale do druhé poloviny připravujeme pár překvápek....

—————

Datum: 09.12.2012

Vložil: Marťa

Titulek: OP 4 : Kamenice "E"- Pelhřimov "H"

Zdravím všechny!
Dneska jelo kamenický E-čko na zápas do Pelhřimova.
Sestava: Marťa J., Simča J., Karel B.,Lukáš P.
V této sestavě se nám konečně podařilo vyhrát 11:7.
Body : Marťa 2,5 Simča 3,5 Karel 3,5 a Lukáš 1,5.
Výhra nás opravdu potěšila. :))

—————

Datum: 09.12.2012

Vložil: MK

Titulek: Re: OP 4 : Kamenice "E"- Pelhřimov "H"

Zdarec, moc gratulujeme!
Parádní výsledek a děláte nám radost...
Myslím,že složení týmu perfektní.Je potřeba chválit kapitánku.Jsem rád, že jsi to sem poslala.Děkuju....Krásnej zbytek dne!

—————

Datum: 07.12.2012

Vložil: MK

Titulek: OPII. zítra s Polesím

PřijĎte zítra podpořit kluky z BÉČKA.
Doma je čeká složitej soupeř,ale věříme v body!Podpora bude důležitá.Začátek zítra v 16:30 v hale.

—————

Datum: 06.12.2012

Vložil: MK

Titulek: Poslední kolo v OPI.

Zdravím příznivce,

vše krásné jednou končí:-) a nám se blíží konec první poloviny soutěže.Bude čas na rekapitulace a novoroční přecevzetí.No..., ale teď zpět k poslednímu kolu.Čeká nás soupeř,kterého moc neznáme a je pověstný svou hrou...založenou na různých materiálech...Travička,Anťáček,20let starej SRIVER:-)Soupeř je v tabulce těsně pod náma tak nás bude chtít sejmout:-)No uvidíme..dáme do zápasu vše a snad nepřijedeme s ostudou.Čtyřhry zustanou ve složení z minulého zápasu.V sobotu proběhne v hale takové malé soustředění.O VÁNOČNÍ pauze proběhne přátelský zápas ...Sice ještě nevíme kdy, ale plánujeme vzájemné utkání A-tým vs. B-tým.No a poraženej by mohl zaplatit útratu v hospodě:-)Ještě to promyslíme...No jak jsem si všimnul tak..pouze Jirka napsal pár vět k zápasu..Jinak nikdo...asi odraz společnosti i v našem klubu.No nic...někdo vytrvat musí.

—————

Datum: 02.12.2012

Vložil: MK

Titulek: CHMELNÁ

Čau,

zasílám výsledky broců z CHMELNÉ......
Včerejší dvojzápas skončil výhrou Chmelné 10:7 a 10:7.Posunutí v tabulce bude příjemné.Moc gratulujeme.Škoda,že nemaj odvahu se postavit borcům z Kamenice:-)Jen tak dál pánové....

—————

Datum: 02.12.2012

Vložil: MK

Titulek: Áčko navázalo na Béčko.....

Čau,

včeara proběhl v hale zápas v OPI.Povedla se nám vyhrát i jedna čtyřhra:-)Porazil jsem s Karlem dvojici Fencl a Fenclová.Byl to,ale tuhej boj.Celkem nám to s Karlem šlo,ale pořád je co zlepšovat.Kuba s Frantou maji reparát s STS příští NEDELU:-).No a k zápasu.Nejlepší hráč byl ožralej Kuba:-)4b a 3b si odnesl Franta u kterého to začíná bejt standart..Já jsem po třech zápasech vystřídal a míst mě nastoupil Tony.Moc mu děkuju,že pomohl ve složité situaci.Já jsem teda dělal 2,5b a co náš Karlos...?Dělal rozhodující 10b....což uplně stačilo k výsledku 11:7.Celej zápas byl celkem v poklidu a ani chvilku jsem nepochyboval o výsledku.Uvidíme,jak bude hrát první čtyřka, ale KAMENICE začíná dotahovat:-).Jedna informace z OPIV...Naše mládí začíná kousat:-) a tentokrát to odnesl Božejov...Sice celej tým prohrál, ale SIMČA dělala 4,5b...krásnej výsledek a moc gratulujeme...Doufáme,že v této sezóně ještě holka šikovná naváže......Už je to nějaký dlouhý končim....NAZDAR

—————

Datum: 30.11.2012

Vložil: J.Jů

Titulek: utkání Božejov

Hezký den,
včera jsme odehráli utkání v OP II s Božejovem, který je v tabulce zatím na 3. místě. Po minulých prohraných utkáních jsme si napravili pozici výhrou 12:6. Body: Zdeněk a Jirka 3,5, Olda a Ivan 2,5. Naší snahu vrátit se alespoň na sřed tabulky přišli podpořit Míra Klapp a Jakub Jeníček, za což děkujeme.

—————