Diskuze


Volná diskuze

Datum: 20.01.2013

Vložil: Sks

Titulek: Re: Slavoj nás nezastavil

Váše E prohrálo z Putimovem 12:6 doma :)

—————

Datum: 21.01.2013

Vložil: Běle

Titulek: Re: Slavoj nás nezastavil

Nejdřív gratulace k vítězství.
Co ten Stojčín, koupil Korbela??????????

—————

Datum: 21.01.2013

Vložil: Kuba

Titulek: Re: Re: Slavoj nás nezastavil

Korbela sice ne,ale vzali pana Doubka z Pelhrimova..cca 60% v divizy.I kdyz ted nejakej rok nehral..
Jen je blbe,ze mu tu OP1 trosku znechuti prvni zapas,protoze v nem bude delat max 2 body..:D :D

—————

Datum: 21.01.2013

Vložil: MK

Titulek: Re: Re: Slavoj nás nezastavil

Čau Milane,přijďte se ve středu podívat.
Jsem na Doubka moc natěšenej.Uděláme všechno, aby to bylo vyrovnaný až do posledního zápasu:-).Divizního hráče nepotkáváme každej den:-)

—————

Datum: 21.01.2013

Vložil: Tréf

Titulek: Re: Slavoj nás nezastavil

Zdar chlapcí,
musím uznat, že i když se vám moc nedařilo. Dostali ste hroznejch prasátek, soupeř měl prostě stěstí, tak jste to nevzdali a zabojovali a to se cení.

Dobrej mač. Příští sezonu postoupíte a budeme hrát KP3 spolu....ne- vlastně to tam už nebudeme, budeme v KP2 :)

—————

Datum: 22.01.2013

Vložil: MK

Titulek: Re: Re: Slavoj nás nezastavil

Zdarec,
bojovat umíme, akorát těch prasátek bylo v prvních zápasech nějak moc...Byl jsem nasranej já, Franta i Kuba, ale co výsledek je...
Přijedete nám ve středu poradit?Asi to budeme potřebovat....

—————

Datum: 22.01.2013

Vložil: Tréfa

Titulek: Re: Re: Re: Slavoj nás nezastavil

Asi nebude čas, Mirečku, ale vy je porazíte i tak :)

Musíš dávat takový velký spiny, až to bude skoro čop :)

—————

Datum: 23.01.2013

Vložil: MK

Titulek: Re: Re: Re: Re: Slavoj nás nezastavil

Zdar,

včera jsem potrénoval a budu dřít.Uvidíme, večer napíšu.

—————

Datum: 18.01.2013

Vložil: MK

Titulek: Rodinov padl

Rodinov včera smolně prohrál s Humpolcem 10:8.Škoda výsledku, zápas byl hratelnej.
Trochu štěstí chybělo.

—————

Datum: 17.01.2013

Vložil: MK

Titulek: Dnes do Rodinova

Dnes v 18:30 hraje svoje domácí utkání Rodinov.Přívíta Humpolec s p.Poulíčkem v roli trenéra.Všichni z A-týmu věříme ve výhru kluků z Rodinova.Snad se jim podaří vrátit podzimní porážku.O výsledku budeme informovat...

—————

Datum: 15.01.2013

Vložil: MK

Titulek: SOBOTA-OP1

Čau všem,

v sobotu přivítáme doma SLAVOJ PACOV.
PřijĎte nás podpořit....je to důležitej zápas..Soupeř je v tabulce kosek za náma.Očekáváme vyrovnané utkání i s ohledem na aktuální formu Slavoje, který v prvním letošním kole prohrál s prvním týmem tabulky pouze 10:8...Přijďte pomoct...Děkujeme

—————

Datum: 15.01.2013

Vložil: MK

Titulek: něco pro holky

https://www.youtube.com/watch?v=JBUtI5TBkvI

—————

Datum: 14.01.2013

Vložil: Op3

Titulek: Nelegální potahy

Je smůla ze jsi vaši hrací pomáhají trávou

—————

Datum: 14.01.2013

Vložil: Kuba

Titulek: Re: Nelegální potahy

no je pravda,ze mame v tymu nejakeho toho travare,ale rozhodne nikdo nehraje s nelegalnim potahem.A ani bych nerekl,ze si travou pomahaji,je to jen jiny styl hry.Dobremu hraci nemuze trava nijak vadit..;)

—————

Datum: 12.01.2013

Vložil: MK

Titulek: Kamenice A - začínáme plnit slib

Právě je 00:18 a náš tým ulehá do pelechu:-)
Dnes se odehrál zápas v OP1.Náším soupeřem byl tým Černovic A.V minulém roce hrál tento tým ještě kraj, ale tomu již tak není.
Naše přecevzetí znělo jasně, potrápit špičku a trochu zamotat boj o první tři místa.Úkol splněn.....naše ÁČKO porazilo po dobrém výkoně Černovice 13:5.Nejlepším hráčem byl jasně Kuba, kterej nedal šanci ani jednomu protihráči....Ten náš kluk má opravdu na kraj a to už teď.Já,Franta a Karel se snažíme mu to moc nekazit:-)a to se daří.Karel odehrál taky parádní utkání a já s Frantou svůj standart...Každopádně nám to šlape a jsme moc rádiiiii.Kuba4,5, Karel3,5, Fanda2,5, Míra2,5b.

—————