Diskuze


Volná diskuze

Datum: 19.02.2012

Vložil: J.Jů.

Titulek: sezóna vrcholí

Ahoj všichni příznivci. Protože SKST Kamenice n/L hraje zatím na čelních pozicích v OP II i OP IV, snažíme se toto vydržet a hrát co možná nejlépe- kříží se nám termíny pro tato utkání, proto překládáme a tím i rušíme tréninky. Děkuji proto všem za pochopení.

—————

Datum: 19.02.2012

Vložil: MK

Titulek: Úspěch v HUMPOLCI

Vážení příznivci,dnes odpoledne naše ,,A´´ vyrazilo na velice důležitý zápas s Humpolcem.Po koncentrovaném výkonu celého družstva se zrodil výsledek 12:6 pro naše barvy.Dobrý základ pro výhru byl nástup našeho družstva po 4 utkání bylo vedení 4:0 na naší straně.Kuba - 3,5b, Karel - 3,5b, Jirka - 2,5b, Míra - 2,5b.Držíme první místo a uděláme vše, aby tento trend dále pokračoval!MK

—————

Datum: 15.02.2012

Vložil: MK

Titulek: 20.kolo OP4

Včera proběhla předehrávka 20.kola OP4.
Naše ,,B'' přivítalo Putimov.Po jednoznačném průběhu 15:3.Nutno poděkovat soupeři, který akceptoval posunutí hracího termínu.

—————

Datum: 10.02.2012

Vložil: Jarda Š.

Titulek: Moje stránky

Tak čau do mrazivého rána! Ještě jednou musím pochválit Toma za vedení „mých“ stránek. Proč jen mých? No, zatím tam opravdu píšu jenom já! Myslel jsem si, že stránky budou takové pojítko mezi členy SKST, když se všichni sejdeme jen na dopinkné. Vedoucí družstev, ale ne jen oni, jsem budou psát postřehy ze zápasů, atp. Všechno ovšem decentně, možná trochu s nádechem humoru, ale určitě ne vulgárně, jak to na mnohých str. vidíme. Tak se lidi proberte. Cauky

—————

Datum: 10.02.2012

Vložil: Tomáš Ch.

Titulek: Re: Moje stránky

Díky... No měla by tady přibýt aktivita, ať to trochu frčí. :)

—————

Datum: 01.02.2012

Vložil: Jarda Š.

Titulek: PE „I“

Jak už jistě všichni vědí, alespoň ti co se zajímají, tak naše D-čko „vykouřilo“ pelřimovské Íčko 8:10. Hezky se nám mládí rozjíždí. To fakt už musím začít trénovat, abych se pro příští sezonu udržel v sestavě. Mati dělal 1bodík, Sima 2, Štěpán 3,5 a starší dorostenka Jana taky 3,5. Je to super!! Moje gratulace.

—————

Datum: 26.01.2012

Vložil: MK

Titulek: Děkuji

Tomáši,parádní práce.Absolutně dostačující.Neznám moc soupeřů co mají webové stránky.Máš u Mirka pivo:-) stejně jako Kuba.Navrhuji v SO po utkání A.Ještě jednou Dík MK.Jo....... možná by to chtělo od předsedy nějakou hmotnou pochvalu:-)(auto)

—————

Datum: 22.01.2012

Vložil: Jarda Š.

Titulek: Je to TU

Ahoj pinčesáři a příznivci! Tak máme svoje stránky! Můj dík patří tomu TOMU z Podmelíšku. Úvodní smlovo měl psát asi předseda, ale vzhledem k mému kmetskému věku, jsem si dovolil mu tohle privilegium vyfouknout! Byl bych rád aby zalíbení v nich našla hlavně naše mládež. Třeba jim to pomůže k tomu, čemu se za mých mladých let říkalo „dejchá s partou“. Tak ještě jednou NAŠIM STRÁNKÁM ZDAR. Jó, u Luboše v kvelbu je DVD-čko z Dvojboje ke zkopírování. Taky bude na www.youtube.com kde když zadáš 49lojza můžeš vidět i jiná videa . Cauky

—————