Diskuze


Volná diskuze

Datum: 10.02.2012

Vložil: Tomáš Ch.

Titulek: Re: Moje stránky

Díky... No měla by tady přibýt aktivita, ať to trochu frčí. :)

—————

Datum: 01.02.2012

Vložil: Jarda Š.

Titulek: PE „I“

Jak už jistě všichni vědí, alespoň ti co se zajímají, tak naše D-čko „vykouřilo“ pelřimovské Íčko 8:10. Hezky se nám mládí rozjíždí. To fakt už musím začít trénovat, abych se pro příští sezonu udržel v sestavě. Mati dělal 1bodík, Sima 2, Štěpán 3,5 a starší dorostenka Jana taky 3,5. Je to super!! Moje gratulace.

—————

Datum: 26.01.2012

Vložil: MK

Titulek: Děkuji

Tomáši,parádní práce.Absolutně dostačující.Neznám moc soupeřů co mají webové stránky.Máš u Mirka pivo:-) stejně jako Kuba.Navrhuji v SO po utkání A.Ještě jednou Dík MK.Jo....... možná by to chtělo od předsedy nějakou hmotnou pochvalu:-)(auto)

—————

Datum: 22.01.2012

Vložil: Jarda Š.

Titulek: Je to TU

Ahoj pinčesáři a příznivci! Tak máme svoje stránky! Můj dík patří tomu TOMU z Podmelíšku. Úvodní smlovo měl psát asi předseda, ale vzhledem k mému kmetskému věku, jsem si dovolil mu tohle privilegium vyfouknout! Byl bych rád aby zalíbení v nich našla hlavně naše mládež. Třeba jim to pomůže k tomu, čemu se za mých mladých let říkalo „dejchá s partou“. Tak ještě jednou NAŠIM STRÁNKÁM ZDAR. Jó, u Luboše v kvelbu je DVD-čko z Dvojboje ke zkopírování. Taky bude na www.youtube.com kde když zadáš 49lojza můžeš vidět i jiná videa . Cauky

—————