Diskuze


Volná diskuze

Datum: 30.11.2012

Vložil: MK

Titulek: Re: utkání Božejov

Zdar,

máme velkou radost z parádní hry.Bylo vidět,jak moc chcete.Pro nás to byl pěknej zážitek,ale pozor v SO bude od nás lepší:-)navážem na výsledek kluků v OPII.Přijďte nám POMOCT.Děkujeme.Začátek v 16:30!
Jirko dík za komentář k zápasu.Jsi po nás druhej pisatel.Věřím, že i ostatní začnou informovat.Jsme na jedné lodi...Nebo NE?


—————

Datum: 27.11.2012

Vložil: MK

Titulek: Další zápas STOJČÍN C.

DObrý den,

v SOBOTU přivítáme v naší hale v 16:30 rezervu Stojčína.Přijďte nás podpořit.Musíme vyhrát a to do 20:00:-)Věřím, že po remíze s Rodinovem se podaří nastartovat stíhací jízda za první čtyřkou.Věřím, že nám tentokrát pomohou i čtyřhry.Nastoupíme v tomto složení.JENDOPOČTU a NEUSTÁLEKONČÍCÍSPINPONGEM, druhá dvojice bude NEJCHYTŘEJŠÍ a NEJPRACOVITĚJŠÍ. :-) Kdo uhodne jmenovité složení čtyřher dostane na našem zápase sušenku s názvem MILA.Děkujeme

—————

Datum: 27.11.2012

Vložil: JJů

Titulek: Re: Další zápas STOJČÍN C.

Teď si myslím, že soutěž je o hodně lehčí, než posledně a s názvem pro někoho poněkud nepřesná:-) Ale k věci: Míra s Karlem a Kuba s Frantou. Jinak tipuju, coby lepší hráč na 4-ky, že to má smysl a bude mít lepší výsledek, než v předchozí sestavě. Díky

—————

Datum: 22.11.2012

Vložil: MK

Titulek: příjezd z Rodinova 23:57

Vážení přátelé,

dovolte, abych zaslal informace z odehraného zápasu v Rodinově.Nástup byl šílenej a vedení hostů 6:2 vypadalo šíleně....jenže náš tým bojuje:-) a končnej výsledek 9:9 byl naší malou výhrou....Co říct dál......čtyřhra je jasně naší slabinou....obě prohrané....V příštím zápase měníme opět složení...pač ani jeden z nás nemá dobrej pocit.....co to protahovat...Míra 2, Fanda 1, Karel 3, Kuba 3.Karel hrál krásně a já z jeho výsledku mám radost.Kuba nás v posledním zápase podržel, ale to jsem věděl...pač jsem mu věřil:-)Děkujem fanouškům.....Jirka Jeníček, Ivča Jeníčková a Jirka Jůna...mě osobně moc pomáhaj...škoda,že zájmu není víc......Děkujem klukům z Rodinova za super večer a přelžení zápasu...PS:Roman točí parádní dvanáctku:-)Mějte krásnej večer a ráno:-) A-týýým

—————

Datum: 18.11.2012

Vložil: MK

Titulek: OP1 - RODINOV - Přeložení

Všem našim fanouškům:-)

Utkání v Rodinově je přeložené na středu od 18:30.Hrajeme v Rodinově.Kvality Rodinova všichni znáte, tak nemusím říkat,že bude k vidění pěknej stolní tenis.Budeme dělat vše, aby se podařilo kluky potrápit:-).....Jen taková kontrolní otázka....co výsledky dalších našich mužstev?Všichni jste tak zaneprázdněni?:-)Tohle jsem psal asi minutu:-)Zdar

—————

Datum: 19.11.2012

Vložil: SKST Putimov OP-4

Titulek: Re: OP1 - RODINOV - Přeložení

Dobrý ďen vaše F družstvo u nás prohrálo 16:2:)

—————

Datum: 19.11.2012

Vložil: MK

Titulek: Re: Re: OP1 - RODINOV - Přeložení

Děkujeme za info:-)
Aspoň máte nějakej pěknej výsledek na nové stránky:-)Zdravím v Putimově.

—————

Datum: 01.12.2012

Vložil: Marťa

Titulek: E-čko utkání OP 4.

Zdravím :-) dnes jsme hráli s Božejovem.
Výsledek utkání 7:11.
Body: Jelínková Síma 4,5 a Jelínková M. 2,5.
Příště jim to snad oplatíme :D ;)

—————

Datum: 18.11.2012

Vložil: SKST Putimov

Titulek: pozvanka

dobry den rad bych vas pozval na naši fb stranku ohledne SKST Putimov :) https://www.facebook.com/pages/SKST-Putimov/308982602541720

—————

Datum: 17.11.2012

Vložil: MK

Titulek: TĚMICE

Krásné ráno, včera proběhlo utkání v Těmicích.
Začátek zápau nám moc nevyšel.Jak Kuba s Karlem tak já s Frantou prohry 2:3:-( Na domácích bylo vidět,že si myslí, že mají vyhráno.Další zápas jsem hrál já a prohrál jsem 2:3...Uz asi standartní výsledek.Možná bylo i dobře,že se nám začátek nepovedl..Protože to co se dělo v dalších zápasech bylo skoro neuvěřitelné:-)Vše nastartoval Karel,který porazil nejlepšího hráče domácích p.Šonku a tímto nás nastartoval k 7 bodové šňůře!!!Ze stavu 0:3 bylo rázem naše vedení 7:3.Soupeř dostal tvrdou lekci v soudržnosti našeho týmu.Tento obrat měl tvrdý dopad i na soupeřově vybavení:-), ale to nějak není náš problém.Zpět k nám....Po jasných výhrách Kuby a Franty jsem nastoupil na p.Šonku a v vyhrál 3:0.V tento moment jsem už věděl,že nemůžeme prohrát...a bylo tomu tak.Kdyby Karel neskrečoval poslední utkání dostal by soupeř 14:4!Ale i konečný výsledek 13:5 je krásnej...Dovolte, abych napsal i pár slov k soupeři.V týmu mají nadějné mládí, které si myslím,že má budoucnost, jak v rukách tak i v hlavě.Je to mladej Kuba Brož,který podává opravdu pěkné výkony.Musím poděkovat klukům za pomoc...Plné body Franty a Kuby moc pomáhaji...Karel si došel pro 3body a já jsem uplácal 2b.Jsme moc rádi,že se nám podařilo cuknout od dna tabulky do klidného středu.Dalším zápasem jsou VRAHOUNI z Rodinova:-)

—————

Datum: 15.11.2012

Vložil: MK

Titulek: TĚMICE

Dobrý den,

v pátek vyrážíme za zápasem v OP1.Utkání je přesunuté na pátek - 19:00 v Těmicích.Bodové odskočení od Těmic by se hodilo,ale nečeká nás v Těmicích nic jednoduchého.Uvidíme...Přijeďte nás podpořit:-)

—————

Datum: 10.11.2012

Vložil: MK

Titulek: Výsledky z OP1 i OP2

Krásný večer,

v pátek de hrál zápas v OP1 a I OP2.
Naše Á-čko porazilo domácí Pelhřimov po soustředěném výkonu 12:6.Velice důležitý výsledek pro další vývoj v tabulce.Kuba 3,5b, Franta 3b, Míra 3b,Karel 2,5b.Nejlepší výkon podal Kuba a Franta.Míra to uhrál hlavou a tentokrát i štěstím a Karel měl zase dost smolné výsledky, ale opravdu jsme rádi......

V OP2 vyhrálo Béčko v Rodinově 11:7.Pěknej zápas odehrál Ivan 3b.Důležité body nad klukama z Rodinova.Soupeř se namočil do sestupové vody.Snad zamakaj a udržeji OP2.Celá Kamenice jim to přeje, ale jednoduché to nebude...

Snad někdo další přidá i ostatní výsledky:-)

—————

Datum: 08.11.2012

Vložil: MK

Titulek: OP1. Pelhřimov E - Kamenice A

DObrý den,

v pátek nás čeká další kolo v OP1.Zápas se nechá nazvat zápasem pravdy.Výhra nás posune do klidného středu tabulky.Prohra nás namočí do bojů o záchranu.Věřím,že v pátek budeme šťastnější.Každopádně dáme vědět,jak vše dopadlo....

—————

Datum: 05.11.2012

Vložil: MK

Titulek: Dobré ráno

Všem přeji dobré ráno,

SPARTAK nám nandal 10:8.Máme další smutnou porážku.Bojovnost nám nechyběla,ale tyhle hráče to už nezastavuje...Je potřeba tlačit.V zápisu na pinec.info uvidíte, že zapasy bylo nutné hrát na 4 a 5 setů, ale k čemu to je.......
Soutěž byla znehodnocena...protože náš soupeř nedorazil v plném složení
Každopádně:
Karel:2b
Kuba:2b
Franta:2b
Míra:1b

Do bodů jsou započítány i skreče........
Každopádně soutěž nevyhrál NIKDO:-)
V pátek jedem na SPARTAK E....a tam už bodovat musíme.......

—————

Datum: 02.11.2012

Vložil: MK

Titulek: SOUTĚŽ v OP.1

Vážení příznivci, vyhlašujeme další soutěž, která se týká našeho A-týmu.V sobotu přivítáme SPARTAK PELHŘIMOV D.Máme pocit, že když se nedaří tak musí být aspoň nějaká odměna pro naše fanoušky.Z tohoto důvodu začíná druhé kolo soutěže v OP1.Úkol je jednoduchý uhodnout body našich hráčů v tomto utkání.:-)Sestava bude následující:čtyřhry:Chlup Tomáš,Jeníček Jakub a Klappátor s Frantou Jelínků!Do dvouhry místo Tomáše nastoupí Karel zabiják Lipl.A cena je následující:Po uhodnutí bodů našich hráčů a návštěvě dalšího našeho domácího utkání.Obdrží fanoušek poukaz na 200Kč na benzín či naftu.Dále bych rád informoval,že z důvodu neuspokojivého výsledku z posledního kola...se rozhodlo vedení A-týmu pro drastickou změnu v pokutování.Za každý prohraný zápas hráč zaplatí 10Kč do společné pokladny:-)PS:Kubo budeš potřebovat 30Kč:-)

Více zde: https://www.skstkamenicenl.cz/diskuze/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: https://www.webnode.cz

—————