Diskuze


Volná diskuze

Datum: 19.10.2012

Vložil: PRÓFA

Titulek: Re: Dnes do Stojčína

Tak já jsem pro remízu :D

—————

Datum: 19.10.2012

Vložil: Jena

Titulek: Re: Dnes do Stojčína

11:7 pro Stojcin,doufam,ze mi to nevyjde,stejne nemam zizen..:)

—————

Datum: 19.10.2012

Vložil: Iva

Titulek: Re: Dnes do Stojčína

13:5 pra nase Acko..:)

—————

Datum: 05.10.2012

Vložil: MK

Titulek: Další výhra v OP1.

Dobré ráno, včerejší zájezd do Pacova dopadl pro A-čko výborně.Pacov obdržel porážku 6:12.
Už z nás trochu opadla nervozita a začínáme podávat dobré výkony.Začátek soutěže se nám zatím celkem povedl, ale budeme se snažit v dalším kole potrápit i aspiranta na první místa v OP1.Tímto družstvem je Polesí.Už se moc těšíme do skvělé herny.Závěrem body ze včerejška.Kuba - 3,5b, Míra - 3,5b, Karel - 3b, Franta - 3b.

—————

Datum: 03.10.2012

Vložil: MK

Titulek: Předehrávka 3. kola v OP1

Čau všichni, včera proběhlo v hale předehrávané kolo s Humpolcem.Naše A-čko porazilo soupeře 15:3!První výhra v OP1 nás hodně potěšila.Kuba-4,5, Karel-3,5, Franta-3,5, Míra-3,5.Děkujeme fanouškům za podporu.Zítra hrajem v Pacově.

—————

Datum: 24.09.2012

Vložil: MK

Titulek: Další zápas v OP1.

Další zápas, který čeká naše A bude odehrán v náshradním termínu.K utkání odjedeme 4.10.2012 do Pacova.V místní klouzavé herně:-) nás čeká SLAVOJ.DOufejme, že Franta bude už zdravej a budeme bojovat o první výhru v OP1.

—————

Datum: 20.09.2012

Vložil: Tomas Ch.

Titulek: Aktualizace webu

Zdravim, tak už sem konečně trochu zaktualizoval web, omlouvám se, že tak pozdě když už se sézona rozběhla. Zatim sem aktualizoval soupisky, přidal článek a kdyby ste měl někdo nejaký nápad jak webky vylepšit, nebo byste sem chtěli umístit nějaký článek o pinecu klidně napište na můj email chlup.t@email.cz

Díky Tomas

—————

Datum: 24.09.2012

Vložil: MK

Titulek: Re: Aktualizace webu

Jménem našeho klubu Ti děkujeme.Není moc klubů co maj vlastní stránky.O víkendu jsem hledal a hádej kolik jsem jich našel:-)?

—————

Datum: 14.09.2012

Vložil: MK

Titulek: začátek sezóny již 18.9.2012

Zdravím všechny.Začátek sezóny se nám trochu posunul.Již v ÚT sehrajeme v hale první zápas s Černovicema.Asi každej víme, že tento soupeř má velké kvality a prověří naše A-čko.Já bych to nazval...dělením zrna od plev.Teprve nyní se ukáže, jaké má náš tým šance v OP1.Přijďte nás podpořit.Třeba budou potřeba utírat slzičky:-)Uděláme vše pro dobrej výsledek, ale uvidíme co nám soupeř umožní...............

—————

Datum: 19.09.2012

Vložil: MK

Titulek: Re: začátek sezóny již 18.9.2012

Včera proběhlo první naše utkání.Soupeř z Černovic byk jasně lepší.Jenom bojovnost naší čtveřice nestačila.K vidění bylo spoustu pěkných výměn a zápas většinou končil 3:1,3:2, bohužel šťastněji pro hosty.I tak děkujeme hostům za perfektní korektní zápas.Výsledek 5:13.Kuba-2, Karel-2, Míra-1 a Franta byl zraněnej, ale zápasy bojovně odehrál.Příští soupeř je SLAVOJ PACOV.

—————

Datum: 20.05.2012

Vložil: zizalidusot

Titulek: fotky z turnaje

Ahoj, mel bych dotaz kde je mozno stahnout fotky z turnaje ? Roman
zizalidusot@email.cz

—————

Datum: 21.05.2012

Vložil: MK

Titulek: Re: fotky z turnaje

Čau,fotky z turnaje umístíme na web.Fotky budou v KT22.Děkuji za pochopení.MK

—————

Datum: 22.05.2012

Vložil: MK

Titulek: Re: fotky z turnaje

První fotky jsou na: https://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.403362556363642.100221.264801910219708&type=3

—————

Datum: 30.04.2012

Vložil: MK+JJ

Titulek: OFICIÁLNÍ POZVÁNKA NA TURNAJ

Zveme vás na:

TURNAJ

"O PUTOVNÍ POHÁR MĚSTA KAMENICE NAD LIPOU"

Datum a čas konání: 5.5.2012 prezentace 8:30-9:00

Místo konání: Sportovní hala Kamenice nad Lipou

Pro koho je turnaj určen: pro hráče OP4 - KP2 včetně

Bude se hrát: jednotlivci i čtyřhry

Startovné: 100 Kč dospělí, děti zdarma

Ceny: vítězové dvouhry i čtyřhry budou zvěčněni na putovním poháru,pro první tři v obou kategoriích sošky a medaile,pro prvních x :) věcné ceny.

Občerstvení zajištěno v místě konání.


—————

Datum: 24.04.2012

Vložil: MK

Titulek: Chmelná B do KP3.

Jen pro informaci.Chmelná zvládla kvalifikaci a postoupila do KP3.Připojujeme gratulaci za www.SKSTKAMENICENL.cz a děkujeme za přátelské utkání, které bylo pro nás přínosem.

—————