Diskuze


Volná diskuze

Datum: 09.10.2015

Vložil: MB

Titulek: Re: výroba plastů

Hoši, nějak se vám stránky zasekli. Hlavu vzhůru.

—————

Datum: 12.10.2015

Vložil: MK

Titulek: první kolo

Ahoj Milane, náš IT technik byl v USA:-)Tak ted uz budou i clanky.Nebylo mozno to davat na web.Jinak v KP1 v prvním kole dva výsledky 6:10.Coz jako nováček není spatny.I kdyz jeden výsledek měl bejt jinej,ale to tak ve sportu je.Hlavy dole nemáme..spíš nás to nabudí.

—————

Datum: 20.10.2015

Vložil: MB

Titulek: Re: první kolo

I když jsem hráčem Rodinova, jsem kameničák
a neustále sleduji vaše výsledky a těší mě vaše úspěchy. Jen škoda, že si asi nikdy nezahraji za Kamenici, třeba za "D".

—————

Datum: 21.10.2015

Vložil: MK

Titulek: Re: Re: první kolo

Milane,

nikdy neříkej nikdy. :-)

—————

Datum: 19.04.2015

Vložil: Luboš

Titulek: Individuální úspěch

Situační zpráva o posezonním dění za zelenými stoly :
Leader našeho Ačka Jakub Jeníček s přehledem vyhrál 4. ročník Memoriálu Jana Vevery, který se konal v Jemnici. Ve finále si poradil s Ondřejem Doležalem hájícím v této sezoně barvy třetiligové Jihlavy A.

—————

Datum: 20.04.2015

Vložil: Prosík

Titulek: Re: Individuální úspěch

Zřejmě slušnej oddíl :D

—————

Datum: 21.03.2015

Vložil: Luboš

Titulek: KP II

:-)

—————

Datum: 22.03.2015

Vložil: Fanda

Titulek: Re: KP II

Tak se nám klucí ta záchranářská sezona nějak vymkla z ruky...............

—————

Datum: 22.03.2015

Vložil: Tréfa

Titulek: Re: Re: KP II

Vraťte titul přeborníka KPII :-)

—————

Datum: 23.03.2015

Vložil: MK

Titulek: Re: Re: KP II

Taky si tak vybavuju kdo všechno...říkal, že je jasnej jeden sestupující:-)No tak aspoň uvidíme, jaká je úroveň v KP1..Co tam ty okresaci z Kamenice zvládnou...Příprava na další sezónu začíná!!!!!!

—————

Datum: 24.03.2015

Vložil: MB

Titulek: Re: Re: KP II

Jaká záchr. práce??? Nezatáhli jste za správný šňůry??!!

—————

Datum: 11.03.2015

Vložil: skst

Titulek: Kamenice

Blahopreji k vitezstvi nad zrejme nehrajicim Zdarem a Polnickou,ktera,jestli tam vubec byla,prijela bez kvalitnich hracu.
I kdyz vam zapas se Zdarem opet vyhrala vase jednicka.Vsem se hraje lepe,kdyz hraje hrace,ktery pripise 4 body.
Postup uz asi mate jisty.

—————

Datum: 11.03.2015

Vložil: MK

Titulek: Re: Kamenice

Nemam rad lidi co znevazuji vykony soupeřů.. By jste koukal, co bylo za zápasy se Žďárem..
Celkem by mě zajímalo, jaké kvality dosahujete Vy?Lidsky to asi není žádná sláva co?Naším postupem máte konečně zavřenou hubu, tak chvilku mlčte.Příští rok budete mít snad větší možnost napadat naše družstvo.

—————

Datum: 11.03.2015

Vložil: Tréfa

Titulek: Re: Kamenice

"člověk" pod nickem SKST píše jen snůšku hov*en. Neni dost soudnej na to, aby se podepsal. Nemá cenu na něj, Míro, reagovat a kazit si radost z postupu/ů! :)

—————

Datum: 11.03.2015

Vložil: Prosík

Titulek: Re: Kamenice

Míro to vypadá, že podle toho ,, Experta" na KP2, buď zápasy píšete, protože neni možná výhra normálně a nebo jezdí ve slabejch sestavách,protože jinak byste taky nevyhráli :D :D

—————