Okresní přebory jednotlivců pro rok 2014
15.01.2015 21:19Muži (50 účastníků)
1. Korbel Filip ml.
2. Nacházel Filip
3. Jelínek František
4. Fuk Viktor
5-6. Jareš Oldřich, Korbel Filip st.
7-8. Jeníček Jakub, Marek Petr
9-12. Klapp Miroslav, Pros Ondřej, Trefil Daniel, Váňa Lubomír
13-16. Duda Lukáš, Kmoch Petr, Staněk Milan, Studený Jiří
17-24. Fencl Jiří, Chlup Tomáš, Jůna Jiří, Lipl Karel, Mach Petr, Nepraš Jaromír, Říha Pavel, Zápotočný Stanislav
25-30. Běle Milan, Bořil, Karel, Ištok Štefan, Nepraš Jiří, Vrátný Michal, Zelenka Ondřej
31-40. Hanzálek Jiří, Havelka Jiří, Chlup Petr, Kubát Martin, Malý Zděněk, Marek Miroslav, Michálek Jan, Plášil Jan, Roubík Jaroslav, Urbánek Jaroslav
41-50. Bratoň Oldřich, David Drahoslav, Jůzl Josef, Klubal Jan, Marek Roman, Novák Josef, Pihávek Jan, Přibyl Petr, Vincenc Jan, Vrátný Milan st.
Čtyřhra muži (25 dvojic)
1. Korbel F. ml – Jareš O.
2. Fuk V. – Marek P.
3. Korbel F. st. – Hanzálek J.
4. Pros O. – Váňa L.
5-8. Zápotočný S. – Jeníček J., Trefil D. – Nacházel F., Studený J. – Staněk M.,
Jelínek F. – Klapp M.
9-16. Chlup P. – Chlup T., Mach P. – Mračková V., Roubík J. – Marek M., Malý Z. – Urbánek J., Ištok Š. – Hanzálek M., Duda L. – Lipl K., Plášil J. – Říha P., Zelenka O. – Zábojová A.
17-25. Vincenc J. – Marek R., Bořil K. – Jůna J., Novák J. – David D., Pihávek J. - Bartoň O., Havelka J. – Nepraš J., Klubal J. – Přibyl P., Fencl J. – Fenclová J., Vrátný M. – Vrátný M st., Běle M. – Kmoch P.
Ženy (4 účastnice)
1. Fenclová Jarmila
2. Zábojová Anna
3. Mračková Veronika
4. Chlupová Tereza
Mixy (6 dvojic)
1. Pros O. – Mračková V.
2. Zelenka O. – Zábojová A.
3. Klapp M. – Jelínková M.
4. Jeníček J. – Chlupová T.
5-6. Fencl J. – Fenclová J., Jelínek F. – Jelínková S.
Výsledky- pavouky, mixy, ženy, skupiny k nahlédnutí nebo stažení zde:
Přehled účastníků (celkem 57)
1 |
Chlup Tomáš |
SKST Kamenice nad Lipou |
27 |
Studený Jiří |
TJ Sokol Černovice |
2 |
Jeníček Jakub |
SKST Kamenice nad Lipou |
28 |
Kubát Martin |
Spartak Pelhřimov |
3 |
Váňa Lubomír |
SKST Kamenice nad Lipou |
29 |
Malý Zdeněk |
Spartak Pelhřimov |
4 |
Jelínek František |
SKST Kamenice nad Lipou |
30 |
Plášil Jan |
TJ Sokol Těmice |
5 |
Klapp Miroslav |
SKST Kamenice nad Lipou |
31 |
Mach Petr |
TJ Sokol Těmice |
6 |
Lipl Karel |
SKST Kamenice nad Lipou |
32 |
Duda Lukáš |
Spartak Pelhřimov |
7 |
Jůna Jiří |
SKST Kamenice nad Lipou |
33 |
Zelenka Ondřej |
Spartak Pelhřimov |
8 |
Fuk Viktor |
TJ Chmelná |
34 |
Korbel Filip ml. |
SK Tenis Polesí |
9 |
Vrátný Michal |
TJ Pelhřimov – Osvobození |
35 |
Korbel Filip |
SK Tenis Polesí |
10 |
Vrátný Milan st. |
TJ Pelhřimov – Osvobození |
36 |
Jareš Oldřich |
SK Tenis Polesí |
11 |
David Drahoslav |
TJ Pelhřimov – Osvobození |
37 |
Hanzálek Jiří |
SK Tenis Polesí |
12 |
Ištok Štefan |
SK Tenis Polesí |
38 |
Hanzálek Miroslav |
SK Tenis Polesí |
13 |
Marek Petr |
TJ Chmelná |
39 |
Klubal Jan |
TJ Chmelná |
14 |
Zápotočný Stanislav |
Spartak Pelhřimov |
40 |
Přibyl Petr |
TJ Chmelná |
15 |
Marek Roman |
SK Jiřice |
41 |
Fencl Jiří |
SKST Kamenice nad Lipou |
16 |
Vincenc Jan |
SK Jiřice |
42 |
Pros Ondřej |
TJ Jiskra Humpolec |
17 |
Jůzl Josef |
SK Jiřice |
43 |
Běle Milan |
SK Rodinov |
18 |
Trefil Daniel |
TJ Chmelná |
44 |
Chlup Petr |
SKST Kamenice nad Lipou |
19 |
Roubík Jaroslav |
SKST Putimov |
45 |
Novák Josef |
Spartak Pelhřimov |
20 |
Pihávek Jan |
SKST Putimov |
46 |
Urbánek Jaroslav |
TJ Sokol Rynárec |
21 |
Marek Miroslav |
SKST Putimov |
47 |
Bořil Karel |
SKST Kamenice nad Lipou |
22 |
Bartoň Oldřich |
SKST Putimov |
48 |
Kmoch Petr |
TJ Jiskra Humpolec |
23 |
Nepraš Jaromír |
TJ Start Nový Rychnov |
49 |
Michálek Jan |
TJ Slavoj Pacov |
24 |
Nepraš Jiří |
TJ Start Nový Rychnov |
50 |
Říha Pavel |
TJ Sokol Těmice |
25 |
Havelka Jiří |
TJ Start Nový Rychnov |
51 |
Nacházel Filip |
Spartak Pelhřimov |
26 |
Staněk Milan |
TJ Sokol Černovice |
|
|
|
1 |
Mračková Veronika |
TJ Jiskra Humpolec |
2 |
Zábojová Anna |
Spartak Pelhřimov |
3 |
Fenclová Jarmila |
SKST Kamenice nad Lipou |
4 |
Chlupová Tereza |
SKST Kamenice nad Lipou |
5 |
Jelínková Martina |
SKST Kamenice nad Lipou |
6 |
Jelínková Simona |
SKST Kamenice nad Lipou |
—————