Doufám, že jste v sobotu ty utkání zvládli a bodovali.

Vložil: MK

Titulek: KP1

Začala nám druhá polovina soutěže a nás čeká tuhý boj o záchranu.
V prvním kole druhé poloviny soutěže nás navštívil tým z Rouchovan a Polné.
První zápas se nám podařilo zvítězit v poměru 10:4.V druhém zápase si svojí premiéru v A-týmu odehrávají Jarka Fenclová s Karlem Liplem.Utkání se hrálo více jak tři hodiny.Záaps rozhodují dva momenty:Fanda s Mírou v pátem setu čtyřhry dostávají od dvojice Šejstal Vaněk plných 8 prasátek a prohrávají v koncovce 12:14:-(Štěstí nám opravdu nepřálo....Rozhodujícím momentem utkání byl zápas Míry se Šejstalem.Vše šlo dle plánu a vypadalo to,že si odnesu výhru...Bohužel v druhém setu jsem nedokázal dotáhnout stav 9:4 a to mě tak poznamenalo, že p.Šejtal využil situace a ukázal mé osobě, jak by se měla koncovka dohrávat.Tým po bojovném zápase prohrává 7:10...Tuto porážku beru na sebe...a tím patří omluva celému družstvu.
Body:Kuba 3,Fanda 3,Karel 1, Míra 0.
Škoda jen, že celé utkání ovlivnila opravdu neregulérní zima v naší hale:-(Budeme doufat, že v dalším utkání nám někdo trochu přitopí:-))) Děkujeme fanouškům za podporu, byl to pěkný zážitek.........

—————

Vložil: Petr

Titulek: Re: KP1

Z toho si nic nedelej Miro, stejne se v pohode udrzite :)

—————

Datum: 12.01.2016

Vložil: Filip

Mirku trénuj a bav se tím. Je to hlavně radost a když se vyhrává, de to dycky líp. Jen se z toho nep....t!!! O to víc tě zase budou těšit vítěství.

—————

Vložil: MK

Titulek: Re: Re: KP1

Fildo....mas recht...zlom prijde....jen nevim kdy:-):-)je potreba tomu ubrat na vaznosti:-):-):-)Co OSTRAVACKY....MAJU PEKNE ZOBAKY?

—————

Datum: 03.01.2016

Vložil: MK

Titulek: Zruč

Kamenická stopa ve Zruči.
Gratulace také do Chmelné a Humpolce. Níže odkaz na článek.

—————

Datum: 13.12.2015

Vložil: MK

Titulek: výsledek

Zdar všichni,

výsledek sobotních zápasů:

S BRODEM - 3:10 - body: Míra s Fandou čtyrhru a Kuba 2b.

S TŘEŠTÍ - 1:10 - bodík utrhnul Kuba.

Tak nás čeká pauzička a v druhé půlce boj o záchranu v KP1.

—————

Datum: 14.12.2015

Vložil: Tréfa

Titulek: Re: výsledek

My jsme na tom ještě o dost hůř. Dvě sobotní prohry 10:8 nám nepřinesou nic lehkýho do druhý půlky.