Diskuze


Volná diskuze

Datum: 29.11.2016

Vložil: Kamenice

Titulek: Re: KP1

No vysledek s Namesti by odpovidal.Remiza s tymem urovne KP2 ktery by letos urcite nepostoupil.Dostal od Chmelne A kanara od tymu,ktery letos spadl z divize uplne jasne.To je zrejme strop vaseho tymu.

—————

Datum: 01.12.2016

Vložil: MK

Titulek: KP1

Zas šlápnutí vedle:-)
Klukům z Chmelný se minulej rok nepodařilo udržet divizku z úplně jiného důvodu.Polovinu soutěže byl tým oslaben, ale to je asi zbytečné psát někomu kdo má svou pravdu:-)
Tenhle rok jde Chmelná za jasným a předpokládaným cílem.Výsledek z Náměště odpovídá to je pravedou:-)Strop to jistě není...toto jste používal i minulej rok, kdy naše družstvo po první půlce bojovalo o záchranu.Nyní je naše postavení zase lepší....Prognostika není asi přesně obor, kterému rozumíte....:-):-)

—————

Datum: 02.12.2016

Vložil: Kamenice

Titulek: Re: KP1

Chmelna soutez letos jednoznacne vede a to svedci o velmi slabe urovni letosni KP1.Chotebor na druhem miste je dukaz cislo dve.Dva tymy z KP2 jsou v prvni petce a vy presto v druhe polovine tabulky.To mluvi samo za sebe.

—————

Datum: 02.12.2016

Vložil: Kubko

Titulek: Re: Re: KP1

Rad bych Mirka proti tobe nejak podporil,ale nemam k tobe slov,kamarade...:D

—————

Datum: 02.12.2016

Vložil: FANDA

Titulek: Re: Re: Re: KP1

Jojo kluci když tady ty odborný komentáře čtu musím se smát. Po našem vstupu na krajskou scénu pro nás bylo obrovské štěstí že se kvalita všech soutěží i týmů zhoršila neustále klesá(to není můj názor ale neustále tady s tím nějaký znalec argumentuje)proto ještě můžem hrát tak vysokou ikdyž samozřejmě slabou soutěž.Jsme rádi že nás někdo drží při zemi vždy nám dokáže pomoci při rozboru příčin našeho zisku bodů nedej Bože třeba výhry.Většinou to bývá slabý soupeř pokud vůbec dorazí a nebo prostě nějaké neuvěřitelné souhry náhod jinak to prostě není možný.Ale v jednom měl pan znalec pravdu tu kp2 jsme si opravdu koupili jen na rok.Jinak se těším na další plodné odborné a smysluplné komentáře a rozbory našich zápasů.

—————

Datum: 14.11.2016

Vložil: MK

Titulek: KP1

Pěkné pondělí:-)
V sobotu nás čekalo další dvojkolo v KP1.
Naše družstvo zažilo asi nejnáročnější sobotu za celé působení v krajských soutěžích.Prvním soupeřem byl vedoucí celek celé KP1 družstvo z Bystřice pod Pernštejnem.
Začátek utkíní se nám moc nepovedla rychle prohráváme, ale od třetího kola začínáme soupeře dotahovat a dostáváme se i do vedení 7:6, vše vypadalo,že se začíná skóre otáčet, ale koncovka se podařila víc hostům a vyhrávají za 3 hodiny v poměru 8:10.Byl to velice pěkný zápas.Musíme,ale říct, že remíza by byla zaslouženější, ale soupeř měl více štěstíčka.V tomto zápase byla k vidění věc, která stojí za zmíňku při zápace Smoldy se Standou končí všechny sety v poměru 10:12.Děkujem klukům z Bystřice za pěknej zápas a perfektní atmosféru.V druhém zápase přivítáme našeho souseda v tabulce a to družstvo z Nížkova.Toto utkání trvalo také přez tři hodiny a tentokrát slavíme výhru 10:8!Každý z hráčů odvedl maximum a toto týmové pojetí nám přineslo další důležitou výhru.Škoda jen toho prvního zápasu.Další kole vyrážíme na pěkný výlet do Rouchovan a Náměště.

—————

Datum: 16.11.2016

Vložil: petr

Titulek: Re: KP1

do nameste to bude pekny vylet s poznavanim ruznych pingpongovych materialu, taky uz se tesim :D

—————

Datum: 16.11.2016

Vložil: MK

Titulek: Re: Re: KP1

Peto, vy mate krasne nakroceno tam kam chcete.Tak nam je pripravite, aby nas zajezd byl uspesny☺

—————

Datum: 27.10.2016

Vložil: MK

Titulek: KP1 - Chmelná

Zdravím všechny.
Zasílám další výsledek z KP1.Další výlet ven přinesl zase smůlu.Družstvo opět nehraje v plné síle a kvalita kluků z Chmelné byla vysoká:-)Soupeř nám uděluje 2:10. Příští kola budeme doma, tak doufáme, že se konečně sejdeme v plné síle a trochu si vylepšíme chuť:-)

—————

Datum: 17.10.2016

Vložil: MK

Titulek: KP1 - Chotěboř

V sobotu náše družstvo vyrazilo k zápasu do Chotěboře.V CHotěboři bylo vždy velice vyrovnané utkání.Náš předpoklad byl, že to bude boj o každý míček.To také byl,ale v tomto utkání naše družstvo tahalo vždy za špatný konec provazu a ze zápasu se zrodila porážka 0:10, kterou naše družstvo ještě v KP1 nezažilo. V dalším kole nás čeká zápap s Chmelnou, která by se ráda vrátila do divize, kterou v minulém ročníku hrála.Budeme se snažit napravit dojem z utkání v Chotěboři.

—————

Datum: 19.10.2016

Vložil: Kamenice

Titulek: Re: KP1 - Chotěboř

Pekny vysledek je videt,ze Jihlava s Humpolcem jsou velmi slabe pro tento rok.V tomto kole se ukazalo,kam Kamenice patri.Jak v zapase,kde vase jednicka udelala slabych 50,ktere odpovidaji jeho vykonnosti,tak v zapase,kde nebyla a neuhrali ste vubec nic.Pro Kamenici je stesti,ze jsou tam tymy,ktere nemaji ani na KP3 a proto se nejspis udrzite.

—————

Datum: 19.10.2016

Vložil: MK

Titulek: Re: Re: KP1 - Chotěboř

Máte pravdu:-)Přesně se ukázalo kam patříme.Je to soutěž KP1, kterou vy jistě nehrajete. Já bych řekl, že vy hrajete asi KP2 co?:-)) Vždy umíte krásně ohodnotit kvalitu všech družstev. Každý sport přináší různé výsledky a ani takovej dementní komentář nám nevezme radost z pinčesu.:-)Zdar náš fanoušku a budeme se těšit na další odborný a přející komentář:-))))

—————

Datum: 28.11.2016

Vložil: MK

Titulek: Re: Re: KP1 - Chotěboř

Jen jsem se chtěl zeptat...zda náš odborník sleduje výsledky Jihlavy v KP1?:-)Odborníku ten šíleně slabej soupeř nám nějak výsledkově roste:-))))))

—————

Datum: 11.10.2016

Vložil: MK

Titulek: předehrávka v KP1

V sobotu proběhla předehrávka utkání v KP1 s týmem Velmezu.Proběhlo porovnání sil zatím neporažených družstev z prvního dvojkola.Naše družstvo narazilo a silného soupeře.Od samého začátku byl zápas v napínavém ražení.Stav 1:1,5:5 a 7:7 byl toho důkazem.Bohužel v koncovce nám soupeř odskočil a zaslouženě vyhrál 10:7.
V zápase se nám zranil Kuba, tak doufejme, že nám bude chybět co nejkratší čas a budeme dále pokračovat v plné síle.

—————

Datum: 26.09.2016

Vložil: MK

Titulek: KP1 - vstup do sezony

Vážení příznivci,

v sobotu nám začala krajská soutěž a v prvním dvojkole nás navštívil tým z Jihlavy a Humpolce.

První zápas byl s týmem Jihlavy, která nás navštívila i s divizním Dvořákem.Od smého začátku panuje v našem družstvě klid a dobrá nálada a hned to bylo znát na výkonech.Každej člen družstva se pere o každý bodík.Svou premiéru v KP1 si odehrál Standa Zápotočný, který nás posílil ze Spartaku Pelhřimov.Od smého začátku utkání s Jihlavou nenecháme soupeře vydechnout a dostáváme se do vedení 7:0, když vyhráváme obě čtyřhry a až po prohře Míry s Pickou soupeř snižuje na 7:1. Nepřipouštíme vůbec žádne komplikace a rychle ukončujeme zápas za stavu 10:2. I soupeř nám přiznal, že tento průběh opravdu nečekal:-)....Po obědě nás čekal Humpolec...toto je utkání, které mohlo být ošidné.S klukama se moc známe a JISKRA má hráče, kteří nám svojí hrou moc neseději.Což se začalo projevovat hned v první čtyřhře Míra s Fandou neudržejí vedení a prohrávají.Družstvo,ale podrží Standa s Kubou, kteří nepřipouští žádnou komplikaci a jasně přehrávají své soupeře.Po prohrané čtyřhře se vše velice rychle urovnalo a naši hráči jdou soustředěně za výsledkem.Ze stavu 0:1 obracíme rychle na 1:5. Pak sice soupeř snižuje na 2:5, ale to bylo již vše další náš nástup Humolec již nezachytil a šňurou pěti výher zápas ukončujeme za 2 hodiny a stavu 10:2.Naše předpoklady před sezónou jsou tímto krokem naplněny a nebude jednoduché z naší haly body odvážet:-)

—————